حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. 86-+86-0512-58517009 shine@airepe.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. نمایه شرکت

Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd.
 • نوع کسب و کار

  سازنده,وارد کننده,صادر کننده,فروشنده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,آسیای شرقی,جنوب شرقی آسیا,خاورمیانه,افریقا,اقیانوسیه,در سراسر جهان

 • مارک های

  هوا

 • تعداد کارمندان

  150~200

 • فروش سالانه

  9000000-10000000

 • سال تاسیس

  2005

 • صادرات کامپیوتر

  20% - 30%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-+86-0512-58517009

معرفی

 


شرکت مهندسی حفاظت از محیط زیست Zhangjiagang Aier ، آموزشی ویبولیتین نه تنها یک شرکت تولید کننده تجهیزات حفاظت از محیط زیست بلکه یک پیمانکار پروژه حفاظت از محیط زیست جامع است که خدمات توسعه فنی و طراحی محصول ، ساخت تجهیزات ، ساخت و نصب ، فروش محصولات و فروش محصولات و پس از فروش را با هم ترکیب می کند. .این شرکت در سال 2005 تاسیس شد ، دارای 10 هزار کارگاه استاندارد ، ساختمان اداری مدرن و 40 میلیون دارایی ثابت است.ما نزدیک به 100 کارمند داریم ، در حالی که پرسنل فنی کارکنان شرکت نسبت 35 درصدی دارند.


این شرکت سیستم کیفیت ISO9001 و معرفی سیستم مدیریت پیشرفته را برای پیاده سازی مدیریت اطلاعات مدرن در فروش ، تولید ، تأمین کنندگان و مشتریان و سایر جنبه ها به شدت اجرا می کند.ما در طول فرآیند تولید با استفاده از داده های همولوگ به تولید بدون کاغذ می رسیم.


این شرکت دارای فناوری پیشرفته و جدید و تعدادی از فناوری های ثبت اختراع ملی است.این شرکت با قدرت شرکت های محیطی داخلی و خارجی همکاری می کند و غنی سازی روتور زئولیت ، RTO ، RCO و سایر فن آوری ها را معرفی می کند.یک فناوری "پلاسما + فوتوکاتالیستی" همراه با دانشگاه ها ایجاد کرده است.جمع آوری گرد و غبار فن آوری Fold Type Bag را به ثبت رسانده است که از صنایع داخلی ، سیمان ، آلومینیوم الکترولیتی و فولاد استفاده می شود.ما با ژاپن Nittetsu MiningCo. ، Ltd. کار می کنیم ، جمع آوری گرد و غبار Sintered Plate Dust را برای صنعت لاستیک توسعه داده ایم ، که می تواند نیازهای رطوبت بالا ، گرانروی بالا و انتشار زیاد را برآورده کند.طراحی ما مطابق با نیاز مشتری است ، ما برنامه درمانی را طبق نیاز مشتری انجام می دهیم ، تاکنون بیش از 300 مجموعه برنامه کنترل گرد و غبار و VOC شامل پوشش لاستیک ، مواد شیمیایی ، روغن ، رنگ ، فلز ، دارو ، به مشتریان ارائه داده ایم. برق ، بخار جوشکاری ، حمل و نقل هوایی ، کشتی سازی و سایر صنایع.


این شرکت همیشه به ارزشهای سازمانی "حرفه ای ، با کیفیت ، خدمات" پایبند بوده و همیشه به اصل کار "زنده ماندن با کیفیت ، نوآوری توسط فناوری ، توسعه با کارایی بالا ، بازاریابی با اعتبار" پایبند بوده است.بنابراین ما به سرعت مورد استقبال و پشتیبانی 500 شرکت برتر جهان قرار گرفتیم.

تاریخ

2005 ----- تاسیس شرکت مهندسی حفاظت از محیط زیست Zhangjiagang Aier Aier

 

2005 ~ 2008 ------ فیلتر کارتریج؛

 

2009 ~ 2011 ------ فیلتر کارتریج؛گردآورنده گرد و غبار

 

2011 ~ 2015 ------ سیستم کنترل گرد و غبار ؛کارتریج فیلتر

 

2015 ~ 2020 ----- سیستم کنترل گرد و غبار ؛ سیستم کنترل VOC ؛کارتریج فیلتر

سرویس

شرکت های پیوستن به "حرفه ای ، با کیفیت ، خدمات" ، ارزش های شرکت ، و همیشه پایبند به "زنده ماندن با کیفیت ، فن آوری و نوآوری ، توسعه کارآمد و اعتبار بازار" ، اصل کار ، موفق به کسب 500 افتخار شرکتی برتر جهان . مورد علاقه و پشتیبانی.

 

چین Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. نمایه شرکت 0

تیم ما

تیم ما شامل هیئت مدیره ، بخش مدیریت ، بخش فروش (تجارت داخلی و واردات و صادرات) ، بخش تحقیق و توسعه ، بخش کنترل کیفیت ، بخش تولید ، بخش مالی ، بخش خرید ، بخش حمل و نقل

چین Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. نمایه شرکت 0

چین Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Zhangjiagang Aier Environmental Protection Engineering Co., Ltd. نمایه شرکت 2